Trwa ładowanie...
 
Kontakt

Infolinia: 801 000 823
Zastrzeganie kart: 86 215 50 50
Strona Główna Klienci Indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy RODO   BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA
Kursy Walut                 Archiwum
Lp. Waluta Kupno Sprzedaż Średni
1.   EUR   4,1957   4,4734   4,3371
2.   USD   3,6955   3,9412   3,8221
3.   GBP   4,8231   5,1623   4,9840
Kursy walut z dnia:
2019-02-21 z godziny: 13:52:28
 
 
Przedsiębiorcy

Przedsiębiorco!


Jesteśmy działającym od 1898 roku polskim Bankiem, który inwestuje kapitał w lokalną gospodarkę. Jednym z naszych podstawowych celów jest przyjazna obsługa firm. Kierujemy do Ciebie ofertę ponieważ rozumiemy oczekiwania osób aktywnych.

Przedsiębiorco!

W Banku Spółdzielczym znamy wartość Twojego czasu. Współpracując wymagamy minimum formalności. Oferujemy elektroniczne sposoby kontaktu z bankiem:

  1. SMS banking i Bankofon - informacje za pomocą esemesów i wybierania tonowego

  2. Spółdzielczy Bank Internetowy  (eCorpoNet) - obsługa przez Internet

  3. Home Banking - system zdalnej obsługi bankowej

Załatwimy sprawy za Ciebie realizując zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Do rachunku wydamy kartę VISA BUSSINES DEBETOWA, która zapewni Ci dostęp do pieniędzy niezależnie od pory dnia.

W Banku Spółdzielczym szanujemy Twoją pracę. Rachunek i rozliczenia są tu kilkakrotnie tańsze niż w jakimkolwiek innym banku. Przelew przez Internet kosztuje o połowę mniej niż tradycyjny, a Spółdzielczy Bank Internetowy jest bezpłatny. Kartą VISA zapłacisz bez prowizji w tysiącach punktów handlowych oraz bez opłat pobierzesz gotówkę w bankomatach wszystkich BS-ów oraz BGŻ.
Oferując Ci atrakcyjne kredyty inwestycyjne, obrotowe, płatnicze i pomostowe indywidualnie ustalimy ich warunki. Chcemy abyś się rozwijał. Podpowiemy, na jakie wsparcie z funduszy unijnych może liczyć Twoja firma! Twój sukces to nasz rozwój.

Znamy wagę, jaką przywiązujesz do bezpieczeństwa Twoich pieniędzy! Dlatego chronimy je nowoczesnymi zabezpieczeniami, gwarancją depozytów Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Odbieramy Twoje utargi i przyjmujemy w depozyt cenne przedmioty.

Chronimy Twoje oszczędności przed inflacją. Oprocentowanie lokat w BS jest zdecydowanie wyższe niż oferta konkurencji oraz inflacja. Lokaty zakładamy na różne okresy byś bezpiecznie realizował swoje potrzeby. Oprocentowanie lokat powyżej 50.000 PLN ustalimy w drodze negocjacji.

W Banku Spółdzielczym wiemy, jaką wartość w interesach ma wiarygodność. Uczestniczymy w elektronicznym systemie ELIXIR, który daje pewność, że zlecony u nas przelew dotrze w ciągu doby do adresata. Udzielamy gwarancji bankowych.

W Banku Spółdzielczym cieszymy się Twoim rozwojem. Darzymy uznaniem tych, którzy ze swoimi produktami i usługami wychodzą za granicę. Prowadzimy pełną obsługę dewizową oraz gotówkowe przekazy WESTERN UNION. W sposób pewny i tani przelewamy pieniądze do zagranicznych banków.

Wraz z podmiotami Grupy BPS oferujemy usługi takie, jak leasing czy instalacja terminali płatniczych w Twoich punktach handlowych! We współpracy z Grupą CONCORDIA oferujemy pełen wachlarz ubezpieczeń osobistych i majątkowych.

Szanowny Przedsiębiorco!

Uważamy, że w biznesie najważniejszy jest uczciwy marketing. Staramy się dostarczać dobre usługi za rozsądną cenę!
Działając wspólnie stanowimy symbiozę, która służy naszym przedsiębiorstwom i regionowi.

PRZYJDŹ LUB ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

 
Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej
07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. 3 Maja 32
tel. (29) 745 22 63, 745 22 64, fax. (29) 746 23 04
e-mail: kontakt@bsostrowmaz.pl
Zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Rejestr Przedsiębiorców nr 0000087012
NIP: 759-000-27-35, REGON: 000508690
© 2018 BS Ostrów Mazowiecka   /   SWIFT CODE: POLUPLPR All rights reserved ®
Projekt i realizacja it4bs.pl
Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej zwany dalej Bankiem oświadcza, iż opublikowane na niniejszej stronie internetowej informacje, mają charakter wyłącznie informacyjny
i nie stanowią oferty Banku w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Bank nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje.
Bank nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach WWW, do których łącza zostały umieszczone na niniejszym serwisie.
Polityka plików cookie
Google+